Pub.Idlex.Ro
Pub.Idlex.Ro
Pub.Idlex.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie Admin: Vedeta

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
olera

olera


Mesaje : 22
Puncte : 24
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/02/2012

Reclamatie Admin: Vedeta Empty
MesajSubiect: Reclamatie Admin: Vedeta   Reclamatie Admin: Vedeta Empty10.02.12 7:10

Nick:Vedeta
Functia ocupata:nu stiu sg
Ora intamplarii:10:30-40
Motiv:eu am dat cu flash de vreo 2-3 ori si el mi'a zis sa numia dau ca nu'i voie.Eu am zis:ok nu mai dau:.M'am pus spec 1 min "s ma duc l baie"si el mi'a dat destroy!!!Sad Crying or Very sad
Sus In jos
olera

olera


Mesaje : 22
Puncte : 24
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/02/2012

Reclamatie Admin: Vedeta Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admin: Vedeta   Reclamatie Admin: Vedeta Empty10.02.12 7:15

Dovada nu am dec poze care nu arata dec cum al loat destroy ..sper c martorii sa fie drepti!!!

Sus In jos
Vendet

Vendet


Mesaje : 12
Puncte : 16
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/02/2012

Reclamatie Admin: Vedeta Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admin: Vedeta   Reclamatie Admin: Vedeta Empty10.02.12 7:42

App ti-am zis de mai multe ori sa nu mai dai cu flash nu numai azi... plus ca nici nu ai dovezi deci ai facut reclamatie degeaba asa ca in plus eu am si martori ..
Sus In jos
olera

olera


Mesaje : 22
Puncte : 24
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/02/2012

Reclamatie Admin: Vedeta Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admin: Vedeta   Reclamatie Admin: Vedeta Empty10.02.12 9:23

E drept mi-ai zis de mai multe ori dar nu astea intr-o singura runda,apoi tot vb c unu dac sa imi dai ban sa nu..iar eu am zis ca nu ami dau,dupa m'am pus spec s tu mi-ai dat destroy Sad Crying or Very sad Crying or Very sad si eu am mare prob cand iau destroy si tin sa precizez ca e prima data in viata mea cand iau destroy:((( Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus In jos
olera

olera


Mesaje : 22
Puncte : 24
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/02/2012

Reclamatie Admin: Vedeta Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admin: Vedeta   Reclamatie Admin: Vedeta Empty10.02.12 9:25

In plus nu se da destroy pentru asa ceva!!!!!!
Sus In jos
olera

olera


Mesaje : 22
Puncte : 24
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/02/2012

Reclamatie Admin: Vedeta Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admin: Vedeta   Reclamatie Admin: Vedeta Empty10.02.12 9:25

Cel mult ban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
jock3r
Administratori
Administratori
jock3r


Mesaje : 111
Puncte : 140
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/04/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Reclamatie Admin: Vedeta Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admin: Vedeta   Reclamatie Admin: Vedeta Empty10.02.12 10:08

vendet puteai sai dai un kick in timp ce juca de avertizare nu destroy cand el era spectator..este ca si cum as veni pe la spate si iti trag un pumn..a fost si drept si nedrept
Sus In jos
http://www.pubro.forumgratuit.ro
Vendet

Vendet


Mesaje : 12
Puncte : 16
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/02/2012

Reclamatie Admin: Vedeta Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admin: Vedeta   Reclamatie Admin: Vedeta Empty10.02.12 23:52

Atata timp cat i sa spus ca nu e voie i-a mai zis sii davinci inainte sa intru eu pe sv , i-am zis si cand am intrat a zis ca nu mai da , si a mai dat in plus dovezi ai nu ai .. si de ce sa nu-ti dau destroy cand u continui iar.
Sus In jos
olera

olera


Mesaje : 22
Puncte : 24
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/02/2012

Reclamatie Admin: Vedeta Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admin: Vedeta   Reclamatie Admin: Vedeta Empty11.02.12 1:55

Suce dar mi-ai zis decat de cateva ori cand jucam,cand s-a terminat runda am zis c nu mai dau si ca nu stiam ca nu e voie cu flash.Apoi eu mam pus spec(sa ma duc la baie)si cand m-am intorrs el imi dadea destroy,am pozele dar nu arata dec ca imi dadea destroy..si nu mai mintii s te aperi(mie putin imi pasa dac mai esti admin sau nu)(sau mi se da drepate mie )
Si imi cer scuze oricum c am aruncat cu flesh(da jur ca nustiam ca nu e voie) scuze scuze scuze
Sus In jos
olera

olera


Mesaje : 22
Puncte : 24
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/02/2012

Reclamatie Admin: Vedeta Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admin: Vedeta   Reclamatie Admin: Vedeta Empty12.02.12 4:29

Deci pana la urma cum ramane???
Sus In jos
jock3r
Administratori
Administratori
jock3r


Mesaje : 111
Puncte : 140
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/04/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Reclamatie Admin: Vedeta Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admin: Vedeta   Reclamatie Admin: Vedeta Empty12.02.12 7:18

deci ramane asa tu data viitoare nu mai da flash cand ti sa spus deja de cateva ori..si nu vei mai primi destroy..bft
topic close
Sus In jos
http://www.pubro.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Reclamatie Admin: Vedeta Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admin: Vedeta   Reclamatie Admin: Vedeta Empty

Sus In jos
 
Reclamatie Admin: Vedeta
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» RECLAMATIE ADMIN MAN
» Reclamatie admin man
» Reclamatie Admin : Vend3t
» Reclamatie Admin : Dau*Bine
» Reclamatie admin -pH-^elano^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pub.Idlex.Ro :: SERVER :: Reclamatii Admini-
Mergi direct la: