Pub.Idlex.Ro
Pub.Idlex.Ro
Pub.Idlex.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cere unban Yoo

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Yoo
Server Admin
Server Admin
Yoo


Mesaje : 10
Puncte : 14
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/04/2011

cere unban Yoo Empty
MesajSubiect: cere unban Yoo   cere unban Yoo Empty27.04.11 14:16

Nick: Yoo

IP/STEAM ID (Dupa caz, preferabil ambele) : steam nu am iar ip : 93.146.197.56

Admin Care Crezi Ca Te-a Banat

Alfonzo cel codat ( nu mai are rost sa-i pun stelutze si alte cele,deci stim cine e )

Harta : cs_max

Data si ora banului: 2 : 09 ora romaniei 28 aprilie 2010

Dovezi: http://postimage.org/image/2p69k00o4/ http://postimage.org/image/2p6eim25g/

Explicatii : Pai,treaba sta in felul urmator,dupa cum se si vede din print-uri,alfonzo m-a amenintat ca raman fara admin(ceea ce n-a reusit sa faca print-uri respectivu',probleme pc etc. )
,apoi mi-a dat destroy ca nu cumva sa am vreo dovada ca a spus ceea ce-a spus (dar se pare ca am) ,iar pe urma,mi-a dat ban permanent fara nici un pic de motiv ,doar din simplu fapt ca el a inceput o discutie care tot el a terminat-o banandu-ma . Nu stiu ce cauta ca admin pe serverul acesta,are foarte putine ore active ca admin,iar cand intra nu face decat "matanii" si isi bate joc de server. Marian ,stii ce ai de facut ! multumesc Smile
Sus In jos
Alfonzo

Alfonzo


Mesaje : 10
Puncte : 17
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/04/2011
Localizare : brasov

cere unban Yoo Empty
MesajSubiect: Re: cere unban Yoo   cere unban Yoo Empty27.04.11 14:19

La felu in care vorbesti ca admin si iti stie tot serveru limbaju nu ai ce cauta pe el si tii minte de cate ori te-am banat si eu si 3enutz pe aiud.gajik.net pentru limbaj asa ca nu mai te da tu ala lovitu !

Si nu mai face printuri doar la ce ai vrut tu sa faci ! Fa printuri si unde injurai de mama focului !

:contra:
Sus In jos
Yoo
Server Admin
Server Admin
Yoo


Mesaje : 10
Puncte : 14
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/04/2011

cere unban Yoo Empty
MesajSubiect: Re: cere unban Yoo   cere unban Yoo Empty27.04.11 14:27

astea-s singurele print-uri pe care le-a mai putut salva cineva,dupa ce mi-ai dat tu destroy,sperand sa nu mai pot face print-uri etc. Deci,nu conteaza ce ban am primit pe aiud,sau pe gajik sau une-am primit ban,conteaza ceea ce e pe serverul pe care suntem noi ,nici de cum altele.iar ceea ce faci tu,e abuz de functie, nu cred ca esti tu in masura sa ma banezi pe mine,sunt mai mult ca sigur de asta.dar asta va decide maine jock3r,sa vedem ce zice . Care are dreptate si care nu . Oricum, cand faci asa ceva,nu dai dovada decat decat de abuz si de copilarii . Nu cred ca ai ce cauta aici,nici nu stiu de ce ai admin ,dar in fine,dupa cum am zis,maine va decide jock3ru' mai multe .

SI ,nu stiu daca vezi ca e cerere unban in care esti tu cel invinuit,nu cred ca are rost sa postezi tu contra sau pro,pentu ca , in cele din urma,tu esti cel invinuit,nu cred ca se va lua in considerare ceea ce spui tu ..deci......
Sus In jos
b3.k0ol !!!
Server Admin
Server Admin
b3.k0ol !!!


Mesaje : 2
Puncte : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/04/2011

cere unban Yoo Empty
MesajSubiect: Re: cere unban Yoo   cere unban Yoo Empty27.04.11 14:38

nu trebuia sa i se de la yoo destroy si ban ...am fost de fata cnd sa intamplat nu ave motiv doar pt faptu ca ia zis ceva ...nu la injuat pro

Edit: be kool uitete te rog la vip zone ce scrie acolo la anunt important ! si nu ii mai lua partea ...sa fie clar eu nu i-am dat destroy + ban ca mi-a zis mie ce mi-a zis i-am dat pentru ca de nenumarate ori l-am rugat sa nu mai injure sa aibe un limbaj decent dar pe el il doare undeva de ce i-am zis !


Ultima editare efectuata de catre b3.k0ol !!! in 27.04.11 14:44, editata de 1 ori
Sus In jos
b3.k0ol !!!
Server Admin
Server Admin
b3.k0ol !!!


Mesaje : 2
Puncte : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/04/2011

cere unban Yoo Empty
MesajSubiect: Re: cere unban Yoo   cere unban Yoo Empty27.04.11 14:41

pacat ca sunt astfel de admini..nu am nici o treaba cu alfonzo dar sa dea la codatiiii care intra pe serv nu la unu care joaca si a adus player si cunoaste mai bn ca uni admini sa admineze..ca mai vb urat cateodata asta este fiecare avem momente...eu va sfatuies sa nu mai fiti asa cnd zice cate cv asa i felul lui de a fi e glumet si mistocar obisnuitiva pro pro pro pro pro pro pro
Sus In jos
Alfonzo

Alfonzo


Mesaje : 10
Puncte : 17
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/04/2011
Localizare : brasov

cere unban Yoo Empty
MesajSubiect: Re: cere unban Yoo   cere unban Yoo Empty27.04.11 14:47

be kool uitete te rog la vip zone ce scrie acolo la anunt important

Edit : ti-am adus eu ce scrie ...banuiesc ca voi aveti alte treburi mai importante decat sa cititi niste chestii inutile dupa forum

LA FIECARE RECLAMATIE/ CERERE UNBAN DOAR URMATORI AU VOIE SA RASPUNDA ( Care au primit (ban,destroy,kick ...etc! ) Cel care a dat (ban,destroy,kick ...etc) si AdminisTratori si Moderatori Global!!!!
Sus In jos
Yoo
Server Admin
Server Admin
Yoo


Mesaje : 10
Puncte : 14
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/04/2011

cere unban Yoo Empty
MesajSubiect: Re: cere unban Yoo   cere unban Yoo Empty27.04.11 14:54

Aaa,draga alfonzo,e martor . Daca tot vrei s-o dai in reguli si alte cele,cauta justitia frate,si vino si pune-ne-o in fata. Aici esti pe-un forum , care are niste reguli peste care se mai poate trece din cand in cand (legea-i stramba,dapai niste idei pe-un forum). Deci , nu ne vinde gogosi,ca nu acceptam ,c-avem destule. Ce vrei sa cumpar eu ,am vandut de mult ,deci ...
Sus In jos
Alfonzo

Alfonzo


Mesaje : 10
Puncte : 17
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/04/2011
Localizare : brasov

cere unban Yoo Empty
MesajSubiect: Re: cere unban Yoo   cere unban Yoo Empty27.04.11 15:01

Eu nu mai stau pe aici sa ma cert cu tine ...am treaba mult mai importanta ... si app sa iti iei gandu de la unban !!
Si nu te mai chinuii sa faci atata spam degeaba Wink
Sus In jos
Yoo
Server Admin
Server Admin
Yoo


Mesaje : 10
Puncte : 14
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/04/2011

cere unban Yoo Empty
MesajSubiect: Re: cere unban Yoo   cere unban Yoo Empty27.04.11 15:04

Promit !! dar prima oara vreau sa aud parerea lui jock3r . Sa vedem,la care renunta,eu care sunt 24/24 (vorba vine,aproximativ 10 ore pe zi) sau la tine,care nu esti veci,intrii doar sa faci figuri si scheme gen arhitectilor antici . deci,last post,astept raspunsul lui jock3r la ceea ce-ai facut tu . te pup,pa iubito >Very Happy< .

Edit : Pana atunci

topic close
Sus In jos
keeNaN

keeNaN


Mesaje : 8
Puncte : 8
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/04/2011
Varsta : 34
Localizare : Constanta

cere unban Yoo Empty
MesajSubiect: Mahala !   cere unban Yoo Empty27.04.11 16:07

Fratilor va tiganiti pe un motiv copilaresc ...intre admini ... chiar daca a injurat sa nu .... destroy + ban nu este cazul aici ... zic eu ...

Insa ...un suspend sau o mustrare era de ajuns si poate lua la cunostinta omu`


Ultima editare efectuata de catre keeNaN in 28.04.11 5:14, editata de 1 ori
Sus In jos
Alfonzo

Alfonzo


Mesaje : 10
Puncte : 17
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/04/2011
Localizare : brasov

cere unban Yoo Empty
MesajSubiect: Re: cere unban Yoo   cere unban Yoo Empty27.04.11 16:35

kenan ce nu intelegi k ii atrag atentia la limbaj inainte sa fac cu joker acest server Wink deja nu mai e de mustrare sau suspendare , eu cred ca ma ia la misto ...si m-am cam saturat de perosane de genu lui ...
Sus In jos
Alfonzo

Alfonzo


Mesaje : 10
Puncte : 17
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/04/2011
Localizare : brasov

cere unban Yoo Empty
MesajSubiect: Re: cere unban Yoo   cere unban Yoo Empty27.04.11 23:19

Yoo de data asta te iert UNBANNED ! Dar data viitoare cand ai injurat sau insulti pe cineva ai zburat !



topic close
Sus In jos
Continut sponsorizat





cere unban Yoo Empty
MesajSubiect: Re: cere unban Yoo   cere unban Yoo Empty

Sus In jos
 
cere unban Yoo
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cere admin sNk
» unban ulmi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pub.Idlex.Ro :: SERVER :: Cereri Unban-
Mergi direct la: